В Ужгороді пройшла акція “Кожному птаху – годівниця та домівка” (ВІДЕО)

На околицях Ужгорода ведеться виключно санітарна вирубка лісу (ВІДЕО)
05.12.2017
При реформуванні мають бути враховані пропозиції фахівців та експертів лісової галузі, – Володимир Бондар на засіданні парламентського аграрного комітету
07.12.2017
Показати всі

В Ужгороді пройшла акція “Кожному птаху – годівниця та домівка” (ВІДЕО)

Діти з трьох шкіл та учні шкільних лісництв Ужгорода створили більше ста яскравих годівничок для птахів. Всі отримали чисті годівнички, пензлі та фарби й розпочали цікавий процес розпису.

Дітки розмальовували годівнички з 11 години ранку і до 18 вечора. Розмальовуючи годівнички, кожен сам придумував десятки варіантів: хтось зробив годівнички у кольорах прапора України, хтось – зі стразами, а деякі дітки разом із батьками зробити тематичні, лісові пташині столові. Від самого початку творчий порив було вже не зупинити.

Дитяча творчість захопила у цю п’ятницю усе управління лісового та мисливського господарства та перетворила його на територію дитячих посмішок, добра та милосердя. Хоча деякі годівнички дітки не встигли доробити, старші лісівники анітрохи не засмутилися і обіцяли повернутися до годівничок на вихідних, щоб доопрацювати те, що створили маленькі малювальники.

«Для нас було важливо, щоб цей день не був напруженим, але був наповнений радістю, – розповіла бабуся-лісівник
журналістам Марія Вовканич. – Це був дуже особливий день, який ми хотіли розділити з нашими дітьми та онуками. Розмальовування годівничок – радість для дітей і спокій для батьків».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.