В Ужгородському держлісгоспі частують диких тварин

Закарпатські лісівники підгодовують диких тварин (ВIДЕО)
26.01.2018
Володимир Бондар доручив посилити заходи щодо боротьби зі збудником АЧС
26.01.2018
Показати всі

В Ужгородському держлісгоспі частують диких тварин

В Ужгородському держлісгоспі частують диких тварин. Місцеві мисливствознавці традиційно облаштовують спеціальні підгодівельні майданчики. Для кабанів, оленів, козуль та інших лісових мешканців тільки в одному Великодоброньсокму лісництві існує 16 столів, тобто підголівельних майданчиків. Мисливствознавці та лісівники вже привезли сюди різні кормові віники, кукурудзу, сіно, зерно.
 
Загалом по Ужгородському району встановлено 175 підгодівельних майданчиків. Тварини також зможуть поласувати сіллю в солонцях, яких є 312. Разом із районними мисливськими товариствами лісівники заготовили 40 тонн кукурудзи в качанах, 800 кілограмів вівса, 22 тонни сіна, 1400 тонн кормових віників, 800 кілограмів зернових снопів, 3350 кілограмів солі, 1100 кілограмів коренеплодів.
 
Як розповідає лісничий Великодобронського лісництва ДП “Ужгородське ЛГ” Іван Помпель, на території 2200 гектарів проживають зайці, козулі, фазани, олені благородні, лисиці та борсуки. Практика минулих років показала, що в лісах Ужгородщини подібні столи особливо потрібні дикими тваринами, відтак ще влітку лісівники заготовили сіно, висіяли поля кукурудзою (6 гектарів) та вівсом (3 гектари).
 
Тепер коли на вулиці морози, лісівники кожного дня перевіряють годівниці та підсипають корма. Іван Миронович запевнив, що дикі тварини отримуватимуть додаткову їжу до самої весни. Тільки вона буде залежати від погодних умов. У сильні морози, а також при високому снігу диким тваринам харчування привезуть обсягом побільше. Помічено, що в снігопади, взагалі в негоду ті ж кабани, олені, козулі намагаються бути ближче до підгодівельних майданчиків. У разі снігопадів інспектори прокладуть стежки до годівниць снігоходами, і облаштують зимові стоянки з укриттями. За тваринами спостерігатимуть відеокамери, розташовані по периметру підгодівельних майданчиків.
 
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.