Валерий Мурга: Лісовим ветеранам – шана та низький уклін

Владика Мілан Шашік з генконсулом Словаччини взялись озеленювати Закарпаття
09.05.2016
Юні закарпатські лісівники повернулися з Всеукраїнського зльоту
16.05.2016
Показати всі

Валерий Мурга: Лісовим ветеранам – шана та низький уклін

Напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги, окрім святкових заходів, під час яких урочисто привітають ветеранів та учасників війни, закарпатські лісівники не забули і про своїх колег, які молодими з бойовим настроєм за свою землю та Батьківщину наближали Велику Перемогу.
З нагоди 71-річниці Великої Перемоги в деяких лісових господарствах Закарпаття відбулися урочисті збори. На урочистість запросили ветеранів лісової галузі: учасників війни, тилу й дітей війни та дітей зі шкільного лісництва.
В Ужгородський держлісгосп завітав і очільник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, тепло привітав двох ветеранів – Володимира Пантелеєвича Воробйова та Івана Петровича Терещенко, які присвятили трудове життя служінню лісу.
Керманич Закарпатських лісів Валерій Мурга та директор ДП «Ужгородське» ЛГ Василь Кий подякували ветеранам за їхній героїчний подвиг та вручили квіти, вітальні листівки й посильну матеріальну допомогу.
«Спасибі Вам за мужність і стійкість, за віру в Перемогу та справедливість. Ваш великий подвиг, весь життєвий шлях і служіння правому ділу – завжди слугуватимуть прикладом для нас тих, хто захищає Україну і майбутніх поколінь, найяскравішим прикладом патріотизму. Шана та низький уклін Вам».
Сивочолі ветерани щиро подякували молодшим колегам-лісівникам за те, що так дорого стареньким – за увагу і сердечність.

veterany_1 veterany_2 veterany_3 veterany_4 veterany_5 veterany_6 veterany_7 veterany_8 veterany_9
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *