Василь Кий: «Плануємо й надалі зміцнювати лісівничу транскордонну геополітику й по можливості залучати іноземних партнерів у Закарпатський регіон»

НЕ РУБАЮТЬ! Щодо “жорстких рубок” на Ужгородщині в період тиші
29.04.2017
Лісівників зі всього Закарпаття зібрали в лісі для показового «шоу»
30.04.2017
Показати всі

Василь Кий: «Плануємо й надалі зміцнювати лісівничу транскордонну геополітику й по можливості залучати іноземних партнерів у Закарпатський регіон»

Майже два роки спільної роботи і партнери перетворилися на близьких друзів. Міжнародне співробітництво в галузі лісового господарства на Закарпатті – процес, який потужно розвивається. У нього залучені всі держлісгоспи, підпорядковані Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.
 
Цей проект FOR SOC в рамках транскордонного співробітництва стартував ще у 2015-му році за участі Норвегії, Словаччини та України. Спрямований на розвиток словацько-українського партнерства, пропагування активного відпочинку в лісовому середовищі і створення безбар’єрних та інтерактивних об’єктів лісової педагогіки. В рамках заходів проекту увагу акцентували на підвищенні екологічної обізнаності широкого загалу та формуванню більш свідомого ставлення людей до лісу. На програму витратили майже 900 тис. євро. Взяли участь у міжнародному візиті також делегати від закарпатських лісових господарств – директор Ужгородського держлісгоспу Василь Кий та НПП «Зачарований край» Іван Піняшко.
«Лісівники Закарпаття і Ужгородщини активно розвивають усі напрямки співпраці з країнами Європи. Останнім часом ми значно зміцнили наші партнерскі відносини у напрямах розвитку туризму та обміну досвідом, учні шкільних лісництв та працівники лісового господарства неодноразово їздили на навчання у Словаччину. До нас так само у зворотньому напрямку приїжджають європейські колеги. Лісівники Ужгородщини беруть участь у щорічних міжнародних змаганнях косарів та кулінарів, а також лижних змаганнях, які проводяться у Татранському Національному парку. На базі Ужгородського лісгоспу проводяться міжнародні наради та семінари, зокрема зустріч лісівників Ужгородщини, працівників Національного лісового центру у Зволені (Словаччина) та словацьких лісівників у рамках проекту «FOR SOC: Ліси для суспільства – ліси без бар’єрів». Ми й надалі плануємо зміцнювати лісівничу транскордонну геополітику й по можливості залучати іноземних партнерів у Закарпатський регіон аби разом розвивати лісову та туристичну галузі», – розповів під час зустрічі директор Ужгородського держлісгоспу Василь Кий.
 
Детальніше в сюжеті ТБ «Перший кабельний», журналісти якого відвідали завершальну конференцію в словацькому Кошице.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.