Лісорубний квиток по Великодобронському лісництву
02.09.2021
«Створюємо чіткий план дій та озеленюємо Закарпаття разом», – адміністрація Ужгородського лісового господарства
03.09.2021
Показати всі

Важливо: адміністрація Ужгородського лісгоспу реалізовує грантовий проєкт

Крок за кроком реалізовуємо грантовий проєкт «Шляхи до здорових лісів: посилення стійкості, життєздатності й адаптаційної спроможності лісів в прикордонних регіонах України та Словаччини».

Сьогодні за участі Ігоря Коцура, першого заступника начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, адміністрації Ужгородського лісового господарства відбулася зустріч із командою та партнерами проєкту.

За інформацією менеджерів команди проєкту за тиждень підприємство оголосить тендер на проведення відповідних робіт.

Нагадаємо, що йдеться про будівництво у межах лісового фонду на території Баранинської ТГ біля села Великі Лази сучасного розсадника площею у два гектари із теплицею для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою.

Наразі виготовлена проєктно-кошторисна документація першої черги будівництва, на яку отриманий експертний висновок.

За планом у жовтні закуплять теплицю, касети та субстрат для посіву насіння, щоб навесні 2022 року мати змогу розпочати вирощування сіянців.

Володимир Зварич, керівник Ужгородського лісового господарства сказав, що до кінця цього року облаштують територію та встановлять теплицю. Там   будуть вирощувати на рік близько 100 тисяч сіянців шпилькових порід: модрина, дугласія, сосна чорна, та аналогічно стільки ж – дуб та бук.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.