ДП “Ужгородський лісгосп” – переможець першого туру Всеукраїнського рейтингу “Сумлінний платник податків – 2015”.
26.08.2016
Хочеш миру – готуйся до війни: неподалік від кордону лісівники влаштували “війну”.
29.08.2016
Показати всі

“ВЧИМОСЬ ПРО ЛІС В ЛІСІ”…

Іршавські дітки з трьох шкільних лісництв НПП “Зачарований край” у рамках програми реверсних навчальних поїздок “ВЧИМОСЬ ПРО ЛІС В ЛІСІ” відвідали Кам’яницьке лісництво ДП “Ужгородське ЛГ” та Закарпатський еколого-натуралістичний центр.

Поїздку організовано представниками ГО агенство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону “ФОРЗА” у рамках проекту “FOR SOC Ліси для суспільства – ліси без бар’єрів”, за сприяння ЗОЕНЦ, при підтримці Кам’яницького лісництва Держлісагенства України ЗОУЛМГ ДП “Ужгородське ЛГ” та НПП “Зачарований край”.

Під час візиту іршавська малеча з трьох шкільних лісництв НПП “Зачарований край” – Підгірнянського, Ільницького та Осійського, розпочали день в обласному еколого-натуралістичному центрі зі знайомства інтерактивній формі: “Що для мене ліс? Що я не знаю про ліс? Що я люблю робити в лісі?” та короткої інформації про мету поїздки. Супроводжували дітей Радміла Устич (ГО ФОРЗА) та Алла Самойлова (ЗОЕНЦ), які провели ознайомчу екскурсію по території центру, в ігровій формі здійснили пізнавальні заходи з лісової педагогіки: діти фантазували в грі “Наголуй пташенят” з елементами ленд-арту та у формі гри “Ти – зайченя” ознайомилися з навичками виживання тварин.

Опісля діти переїхади до Кам’яницького лісництва Держлісагенства України ЗОУЛМГ ДП “Ужгородське ЛГ”, де ознайомилися з історією лісництва та досягненнями юних лісівників у обласних та Всеукраїнських заходах. Іршавським дітям цікаво було побачити навчальні стенди про індикатори типів лісу Карпат, “Живі сторінки Червоної книги”, кожен зміг потримати в руках експонати гірських порід та мінералів Карпат чи вирізані брусочки найрідкісніших та звичайних порід дерев нашого краю, які приготовлені для проведення занять учнів Кам`яницького шкільного лісництва.

irshava irshava_1 irshava_2 irshava_3 irshava_4 irshava_5 irshava_6 irshava_7 irshava_8 irshava_9

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.