З Днем народження!
09.09.2017
Високі нагороди отримали лісівники Ужгородщини
18.09.2017
Показати всі

Вітання з Днем працівника лісу

Одним з найстаріших підприємств лісової галузі краю, з багатою історією та славними традиціями по праву вважається державне підприємство «Ужліс». Тож його дружний колектив, ветеранів та колег нині щиро здоровлять його директор Василь Васильович Кий та голова профкому Валентин Едуардович Геккер.
«Безумовно, нинішнє професійне свято об’єднує людей працьовитих та відповідальних, безмежно відданих своїй справі, – йдеться у їх привітанні. Благородна праця кожного з нас є важливою та незамінною для рідного краю, адже від її результатів залежить його теперішнє та майбутнє благополуччя. Тож нехай вирощений вами ліс, дорогі колеги, приносить радість людям, задоволення від спілкування з ним, шелест їх зелених шат дарує наснагу та додає сил для реалізації добрих та корисних справ, а натхнення і плідна праця й надалі будуть запорукою збереження та примноження наших лісів – зеленої скарбниці Закарпаття.
Бажаємо усім вам міцного здоров’я, злагоди та затишку у родинах, щоб добробут та щастя наповнювали ваші домівки, а у серцях завжди квітувала радість! Нехай кожна ваша справа буде успішною, кожен наступний день життя плідним, і кожна найпотаємніша мрія – здійсненною! Зі святом!»
З глибокою повагою і пошаною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.