Владика Мілан Шашік з генконсулом Словаччини взялись озеленювати Закарпаття

Юні закарпатці представлять область на Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв
06.05.2016
Валерий Мурга: Лісовим ветеранам – шана та низький уклін
09.05.2016
Показати всі

Владика Мілан Шашік з генконсулом Словаччини взялись озеленювати Закарпаття

Днями в Кам`яницькому лісництві Ужгородські лісівники приймали поважних гостей – Преосвященного владику Мілана Шашіка – правлячого єпископа Мукачівської греко – католицької єпархії, помічного владику Ніла (Лущака), о. Василя – директора реколекційного будинку імені Івана Павла ІІ в с.Анталовцях, генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді Янку Буріанову й семінаристів.
Гості разом з директором лісгоспу, лісничим та майстрами Анталовецького лісництва побували на плантації новорічних ялинок, де висадили 100 саджанців ялиці білої.
За словами директора ДП «Ужгородське ЛГ» Василя Кия, спільне озеленення в Ужгородському районі проводиться щорічно. Головна мета такої акції – пропаганда дбайливого ставлення до лісу як національного багатства, залучення громадськості до вирішення загальнодержавних завдань в сфері посилення екологічної, економічної та соціальної ролі лісів.
Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Буріанова подякувала керівництву лісгоспу за запрошення й можливість озеленити Закарпаття і висловила сподівання, що дерева, які вони посадили, приживуться. Також вона побажала, щоб Україна якомога швидше приєдналася до європейської спільноти.

Vladyka_1 Vladyka_2 Vladyka_3 Vladyka_4 Vladyka_5 Vladyka_6 Vladyka_7
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *