Ужгородські лісівники долучилися до імунізації від коронавірусної інфекції
03.08.2021
В Ужгородському лісовому господарстві затримано лісопорушників
20.08.2021
Показати всі

Володимир Зварич ініціював спільну нараду із головами територіальних громад

Зустріч відбулася на виконання указу Президента України від 07.06.2021 року номер 228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».

У фокусі уваги – обговорення та підтримка ініціативи Президента України щодо озеленення держави. Зокрема, старт програми «Зелена країна», яка передбачає збільшення площі лісів за 10 років на 1 мільйон гектарів та висадку за 3 роки 1 мільярд дерев.

А також на зустрічі говорили про актуальне: забезпечення дровами пільгових категорій населення та розвиток лісового господарства – пропозиції та окремі ініціативи.

«Озелення країни» – це великий всеукраїнський проєкт із багатьма екоакціями та активностями. За планом Президента України Володимира Зеленського на меті висадка парків та алей та, одночасно, формування екокультури і шанобливого ставлення українців до природи.

Володимир Зварич, керівник Ужгородського лісового господарства, запросив голів територіальних громад до обговорення даної теми. На зустрічі розповів про важливу необхідність висадки молодих дерев.
«Ми повинні спільно розвивати лісову галузь. Сьогодні звертаємося до вас з проханням виділення земельних ділянок під засадження дерев», – сказав керівник лісового господарства.

Інше важливе питання, яке обговорювалось на нараді, це забезпечення населення та бюджетних установ дровами паливними.

«Ліси і люди – це пріоритет для мене особисто та команди Ужгородського лісового господарства. Адже в умовах хворої природи не може бути здорових людей. Ми завжди йдемо на зустріч населенню, особливо тим людям, які цього потребують, тому сприятимемо виділення дров малозабезпеченим особам» , – резюмував керівник лісгоспу.

Керівник Ужгородського лісового господарства доручив розробити лист-роз’яснення, який найближчими днями надішлють на електронні ресурси територіальних громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.