Володимир Зварич взяв участь у нараді під головуванням першого заступника Голови Держагенства лісових ресурсів України

Будуємо лісові дороги – покращуємо умови праці для лісівників
07.09.2021
Лісівники продовжують прибирати прилеглі території своїх лісництв
13.09.2021
Показати всі

Володимир Зварич взяв участь у нараді під головуванням першого заступника Голови Держагенства лісових ресурсів України

Закарпаття відвідав Віталій Пунь, перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України.

За участі першого заступника Голови Держагенства лісових ресурсів України відбулася нарада з керівниками державних лісових господарств та адміністрації головного обласного управління лісового та мисливського господарства.

Віталій Пунь акцентував увагу на декількох напрямках:

– охорона лісів;

– пожежна безпека у лісових масивах;

– притягнення до відповідальності осіб, які самовільно рубають дерева;

– збереження та відновлення лісів.

«Вже зовсім скоро стартує всеукраїнська масштабна акція: «Створюємо ліси разом». Кожен з вас повинен прикласти максимум зусиль, щоб кожен бажаючий долучився до цієї ініціативи і взяв участь у висадці молодого лісу у відведених вами місцях», – відмітив Віталій Пунь.

Посадовець звернув увагу на новий сучасний інформаційний ресурс «Зелена Країна», завдяки якому можна відстежувати у реальному часі локації для висадки дерев, переглядати фотозвіти, а також ознайомлюватись із  статистикою щодо впровадження екологічної ініціативи «Масштабне залісення України» на місцях.

Нагадаємо, «Масштабне залісення України» передбачене Указом Президента України від 7 червня 2021 року № 228 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».

Ужгородське лісове господарство активно готується до проведення акцій у межах ініціативи глави держави Володимира Зеленського «Створюємо ліси разом», яка розпочнеться з першого жовтня і триватиме до 29 листопада за попереднім планом. Зараз тривають підготовчі роботи: огляд територій, перемовини із головами територіальних громад, а також залучення усіх бажаючих.

«Як сказав Віталій Пунь, що ми лісівники повинні надати всі ресурси для людей, аби кожен охочий міг посадити дерево», – додав керівник Ужгородського лісового господарства.

Адміністрація Ужгородського лісгоспу першу акцію проведе першого жовтня у смт Середнє. Там лісівники спільно із громадою будуть створювати паркову зону у рамках проєкту “Створюємо ліси разом”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.