Спільний рейд проти паліїв сухостою
26.04.2021
Квітуча весна в “ДП Ужгородське ЛГ”
07.05.2021
Показати всі

Всесвітній день охорони праці

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. У 2021 році Україна відзначає День охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР» У 2021 році Міжнародна організація праці у цей день акцентує увагу на важливості зміцнення системи безпеки та здоров’я (далі БЗР), включно зі службами безпеки та охорони здоров’я як на національному рівні, так і на рівні підприємств. Саме тому Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем БЗР та спрямований на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я». У Державному підприємстві «Ужгородське лісове господарство» створено в лісгоспі конкурсну комісію в складі:

Валентин Геккер – головний лісничий,
Іван Костів – провідний інженер з охорони праці,
Віталій Райніш – районний мисливознавец;

,Комісії доручено провести аналіз та визначити краще лісництво з питань забезпечення дотримання норм охорони праці. Також Адміністрація та профспілковий комітет Ужгородського держлісгоспу, з метою зменшення і попередження поширенню COVID–19 на робочому місці забезпечила працівників індивідуальними засобами захисту та антисептичними засобами.

Також до Дня охорони праці у Кам’яницькій ЗОШ проведено конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», у якому перемогла Вероніка Мацик, учениця 6-Б класу, на неї чекає спеціальний приз від лісівників.
Провідний інженер з ОП та ЦО Іван Костів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.