Високі нагороди отримали лісівники Ужгородщини

Вітання з Днем працівника лісу
15.09.2017
Вітаємо з Днем народження!
20.09.2017
Показати всі

Високі нагороди отримали лісівники Ужгородщини

Напередодні професійного свята директор ДП «Ужгородське лісове господарство» Василь Кий отримав нагороду від мера міста Ужгород Богдана Андріїва.

День працівника лісового господарства України традиційно відзначили кримські лісники. В рамках свята провели нагородження вартою лісу, відзначили їх заслуги і успіхи, а також провели змагання.

16 вересня в парку «Боздоський», якому понад 50 років вартові закарпатських лісів відзначили своє професійне свято. Відкрили його урочистими словами про важливість їх праці.

Лісівники отримали почесні грамоти і нагороди. Відзначили керманичі й працівників державної лісової охорони Ужгородського державного лісового господарства.

Грамотою Ужгородської міської ради – директора Ужгородського держлісгоспу Василя Кия та інженера з охорони лісу Віталія Ковальчука, якого також відзначено почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України. Так за вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства, підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, грамотою Закарпатської обласної ради нагороджено Івана Помпеля, лісничого Великодобронського лісництва;

Цей рік був особливо сприятливим для ужгородських лісівників. Завдяки цим людям у 2017 році в Ужгородському районі було створено понад 40 гектарів лісових насаджень. За рахунок їх успішної роботи лісів стає більше.

Бережи то що маєш – це основна думка урочистостей людей у зелених формах, підтягнутих і красивих, як молоді дуби й буки. А закарпатцям є що зберігати, адже природа подарувала їм прекрасні ландшафти.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.