Юні лісівники навчатимуть ужгородців виготовляти шпаківні

Вітаємо з Днем народження!
20.09.2017
Вийшов новий випуск ТБ “Шовкова косиця” (ВІДЕО)
22.09.2017
Показати всі

Юні лісівники навчатимуть ужгородців виготовляти шпаківні

Чергова партія заготовок для годівничок і шпаківень від лісівників Міжгірського держлісгоспу, які збиватимуть учні Кам’яницького шкільного лісництва в суботу на День Ужгорода – готові!
Намет громадської організації «Щасливі діти», де дітки вчитимуть дітей виготовляти годівниці й робити добро буде розміщений на площі Фенцика в Ужгороді. Початок роботи майданчику з виготовлення шпаківні о 16.00
Кожна створена годівничка – це важливий крок на шляху до збереження природи та гарний приклад для підростаючого покоління!
«Раніше практично в кожному будинку, в кожній школі, садочку, де були дерева, висіли шпаківні чи годівнички. Зараз ми відроджуємо добрі традиції аби тримати баланс природи і людини. У цьому природі та більшості людей якраз і мають допомогти лісівники. Зробіть шпаківню чи годівничку розмістіть її в належному місці і це дасть змогу вижити птахам в такі складні умови», – закликає помічник лісничого Кам’яницького лісництва «ДП Ужгородське ЛГ» Олексій Кузнєцов.
Гарні та добрі справи об’єднують не тільки друзів, сім’ї, а і всю громаду. А отже, давайте разом долучимось до чудових ідей, започаткованих того року Закарпатським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, спрямованих на збереження птахів.
Найближчі місяці стануть найсуворішими у природі, а шпаківні або зручні годівнички, зроблені с любов’ю та піклуванням допоможуть птахам перезимувати. Тому запрошуємо всіх на свято і приєднатися до акції «Зроби і ти годівничку» та допоможіть птахам пережити негоду та голод.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.