Юні закарпатські лісівники повернулися з Всеукраїнського зльоту

Валерий Мурга: Лісовим ветеранам – шана та низький уклін
09.05.2016
Юні лісівники отримали планшети та грамоти
19.05.2016
Показати всі

Юні закарпатські лісівники повернулися з Всеукраїнського зльоту

У період з 11 по 13 травня в м. Черкаси проводився 10-й Всеукраїнський зліт учнівських лісництв та позашкільних навчальних закладів. У ньому взяли участь юні лісівники з 23 областей України. Під час урочистого відкриття учасників зльоту привітала заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшевич та начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзбенко.
Хлопцям та дівчатам потрібно було показати свої знання, навички та досягнення в оригінальних конкурсах, за підсумками яких журі обрало найбільш підготовлених шкільних лісничих. Окрім офіційної програми була й культурна: поїздки та екскурсії визначними та історичними місцями Черкащини – екскурсії по м. Черкаси та в м. Чигирин де відвідали резиденцію Богдана Хмельницького, екскурсії до «Холодного яру» та до 110-ти літнього дуба Максима Залізняка. Також всі учасники ознайомилися з лісогосподарською діяльністю місцевих лісогосподарських підприємств.
Закарпатську область гідно представили вихованці Кам’яницького шкільного лісництва. До його складу ввійшли учні – Кароліна Кичка, Владислав Іськович, Юлія Особливець, представник від Кам’яницької школи – Володимир Бурлаков, та представник від базового лісогосподарського підприємства ДП «Ужгородське ЛГ» Віталій Ковальчук.
Директор Ужгородського лісгоспу Василь Кий зазначив: «Такі зльоти стали традиційними для закарпатських дітей. Наш регіон продовжує розвивати екологічний дитячий рух шкільних лісництв, і відрадно що є ті на кого можна покластися в лісівничій справі. Ми пишаємося нашими вихованцями, які неодноразово представляли Закарпаття на Всеукраїнському рівні».
«Лісова галузь сьогодні – це одна з найцікавіших і перспективних яка може запропонувати гідну оплату праці і цікаву роботу, – розповідає учасник змагань Владислав Іськович. – Але на мій погляд, найголовніше, це те що наші викладачі формують у нас любов до природи та залучають до хорошої справи».
Визначити переможців було складно, адже кожна команда викладалася на повну силу на всіх етапах. Переможцями стали учні з Житомирської області.

zlit_1 zlit_2 zlit_3 zlit_4 zlit_5 zlit_6 zlit_7


Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *