Юні закарпатці представлять область на Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв

Матеріали незаконної рубки дерев по лінії державного кордону України зі Словацькою Республікою
28.04.2016
Владика Мілан Шашік з генконсулом Словаччини взялись озеленювати Закарпаття
09.05.2016
Показати всі

Юні закарпатці представлять область на Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв

Сьогодні учні Кам’яницького шкільного лісництва отримали напуття від керманича Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги на перемогу в змаганнях. На зустрічі також були присутні перший заступник начальника управління Закарпатського ОУЛМГ Ігор Коцур та директор ДП «Ужгородське лісове господарство» Василь Кий.

У рамках зльоту з 11 по 13 травня шкільні лісництва на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми демонструватимуть виставки-презентації досягнень та захищатимуть науково-дослідницькі роботи команд у галузі лісового господарства. Також заплановано ознайомлення юних лісівників та їх наставників з визначними місцями Черкащини.

Вітаючи юних лісівників Валерій Мурга сказав:

– Ліс – наше золото і до нього треба ставитися дбайливо, підтримувати відтворення лісового фонду. А для цього майбутніх захисників Карпатських лісів потрібно готувати до професії з ранніх років. Лісівники покладають великі надії на учнівські лісництва. Ми вважаємо їх вихованців своїми помічниками та надійною зміною. Саме вам, юні колеги, у майбутньому доведеться заступати на зелену вахту краю. А ця служба відповідальна і виснажлива. Радий, що рух шкільних лісництв на Закарпатті живе і надіюся, що ви повернетеся зі змагань із перемогою, – резюмував керманич Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У свою чергу вихованиця лісництва Кароліна Кичка зазначила:

– Я з великим задоволенням уже четвертий рік навчаюся в шкільному лісництві. Кожне змагання надзвичайно цікаве і пізнавальне. Можна сказати, що я є продовжувачем лісової династії тому, що мій дідусь був інженером у лісовому господарстві і з малку привчав любити біорозмаїття нашої природи. Надалі планую вступити до Львівського лісотехнічного університету.

До участі в зльоті запрошуються кращі шкільні лісництва, які мають досвід виробничої й навчально-дослідної роботи та досягли значних результатів у галузі лісового господарства. Цьогоріч представники Кам’яницького шкільного лісництва завоювали кубок переможця на обласному зльоті шкільних лісництв Закарпаття і зараз вихованці отримали запрошення на змагання більшого масштабу.

До складу команди входять троє учнів – Кичка Кароліна, Владислав Іськович та Юлія Особливець, керівник шкільного лісництва від загальноосвітньої школи Володимир Бурлаков та представник від базового лісогосподарського підприємства Віталій Ковальчук.

Довідково: Ужгородське шкільне лісництво діє з 1997 року на основі договору між Ужгородським лісгоспом та Кам’яницькою загальноосвітньою школою. Сьогодні до його складу входить 26 учнів Кам’янецької школи. Основними напрямками діяльності шкільного лісництва є:теоретична і практична підготовка членів шкільного лісництва; вивчення основ ведення лісового господарства; здійснення дослідницьких робіт та впровадження їх у практику; природоохоронна, лісоохоронна та агітаційна робота.

shkilne l_vo2

shkilne l_vo1

shkilne l_vo

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *