Iз почестями та подяками лісівники відправили Івана Костіва на заслужений відпочинок

Христина Юшкевич обговорила питання співпраці у лісовому господарстві з Послом Австрійської Республіки Герміне Поппеллер
10.01.2017
Від холоду і голоду лісівники Ужгородщини рятують диких тварин (ВІДЕО)
19.01.2017
Показати всі

Iз почестями та подяками лісівники відправили Івана Костіва на заслужений відпочинок

На заслужений відпочинок колектив Ужгородського лісгоспу проводив одного з найстарших працівників господарства, почесного працівника сільського господарства України, Івана Васильовича Костіва.
 
На заслужений відпочинок колектив Ужгородського лісгоспу проводив одного з найстарших працівників господарства, почесного працівника сільського господарства України, Івана Васильовича Костіва.
 
Майже сорок п’ять років він працював на благо розвитку лісового господарства Ужгородщини та й всього краю. За двадцять шість років на посаді директора лісгоспу, вів роботи з налагодження та посилення міжнародних зв’язків, відкривав екологічні натуралістичні екологічні стежки та багато іншого. Іван Костів перший із керівників лісогосподарських підприємств України запровадив в Ужгородському лісгоспі систему виконання лісогосподарських заходів приватними організаціями.
 
Спільно з учнями шкільного лісництва та лісівниками зробили інформаційні стежки, облагородили територію і будівлю лісгоспу, зробили унікальні колекції рідкісних рослин і порід дерев. Ці колекції зараз дбайливо зберігаються в Ужгородському лісгоспі. Цю людину можна назвати «Легендою лісового господарства».
 
– Дякую вам, Іване Васильовичу, за вашу багаторічну сумлінну працю! – Сказав у своєму зверненні директор Ужгородського лісгоспу Василь Кий, – ви зробили дуже багато для розвитку лісової галузі, і ми відпускаємо вас з почуттям смутку. Але, тим не менш, ви залишаєтеся разом із лісівниками, і ми завжди чекаємо вас в стінах нашого «зеленого будинку».
 
Довгих років і успіхів побажали Івану Васильовичу його колеги, з якими він пропрацював багато років, а також молоді колеги, які переймають досвід від своїх мудрих наставників.
 
Зі словом подяки до колективу і керівництва звернувся і Іван Васильович Костів.
 
Іван Васильович поділився планами щодо подальшої роботи і впорядкування архівних фотографій для альбому з історії Ужгородського лісгоспу, на який тепер з’явився час.
 
Під кінець керівник лісгоспу Василь Кий від усього дружнього колективу вручив почесному лісівнику Івану Костіву подяку за багаторічну сумлінну працю у лісовому господарстві, вагомий внесок у створення, розбудову і роботу Ужгородського лісгоспу, ефективну роботу підприємства протягом двадцяти шести років. Окрім того, вперше в історії лісового господарства Ужгородщини також було запроваджено та вручено Івану Васильовичу нагороду «Почесний працівник».
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.