Захист лісу від шкідників та хвороб та санітарний стан насаджень ДП «Ужгородський лісгосп»

На Закарпатті відновлюють новий лісовий шлях (ВІДЕО)
31.07.2018
Справи прикордонні: на Ужгородщині лісівники прибирали лісові узбіччя
12.08.2018
Показати всі

Захист лісу від шкідників та хвороб та санітарний стан насаджень ДП «Ужгородський лісгосп»

Протягом листопада 2017 – липня 2018 року спеціалістами Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Львівлісозахист» та лісовою охороною ДП «Ужгородський лісгосп» у держлісфонді підприємства було виявлено 968га осередків хвороб лісу. 

Головний лісничий Валентин Геккер розповідає, що переважно це пошкодження гнилями та трутовиками у букових насадженнях віком понад 100 років в Анталовецькому, Кам’яницькому та Ужгородському лісництвах а також всихання насаджень дуба звичайного і скельного у Великодоброньському та Ужгородському лісництвах, ясена у Великодоброньському лісництві та каштана їстивного в Анталовецькому лісництві.
Станом на 02.08.2018 року процеси всихання насаджень було зафіксовано на площі 285 га, у тому числі дуба – 155 га, ясена – 69 га, каштана – 61 га.

Поодиноких вітровалів та бурелому протягом цього часу було виявлено на площі 274 га.
Протягом 7 місяців 2018 року вже було проведено лісопатологічне обстеження та погоджено переліки заходів з поліпшення санітарного стану насаджень на 640,4 га виявлених осередків хвороб лісу та вітровально-віроломних ділянок, у яких заплановано провести вибіркові санітарні рубки.

Прес-служба ДП “Ужгородське ЛГ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.