Закарпатська мрія: в Ужгороді почнуть вирощувати саджанці за новими технологіями

Лісівники Закарпаття просять громадян та пресу повідомляти про спроби знищення державних ресурсів
12.07.2017
На Урядовому комітеті схвалено проект запровадження електронного обліку деревини для всіх лісокористувачів
13.07.2017
Показати всі

Закарпатська мрія: в Ужгороді почнуть вирощувати саджанці за новими технологіями

Цими вихідними представники ДП «Ужгородське лісове господарство» (директор підприємства Василь Кий та провідний інженер лісового господарства Неля Юричко) з робочим візитом відвідали підприємство Semenoles, що підпорядковується ДП «Ліси Словацької Республіки (Lesy SR)».
 
«На запрошення колег цими вихідними ми відвідали Словаччину для того, щоб особисто ознайомитися з роботою їх у напрямку лісорозсадницької справи. Словацький досвід показує, що нам є до чого прагнути. Цей візит дасть поштовх і до розвитку лісових розсадників на Ужгородщині, в яких лісові господарники скоро вирощуватимуть саджанці за новими технологіями», – відзначив Василь Кий.
Підприємство Semenoles спеціалізується на вирощуванні рослин із відкритою та закритою кореневою системою, з яких 75% призначено для лісовідновлення лісів Словацької Республіки, а 25% реалізується на потребу вітчизняних і зарубіжних замовників. У лісових розсадниках підприємства на площі 12 га щорічно вирощується близько 500 тис. шт. посадкового матеріалу. Також, підприємство націлене на вирощування і продаж декоративних рослин, призначених для озеленення.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *