Закарпатські лісівники попереджають: у краї висока пожежна небезпека

Вперше на Закарпатті відбудеться свято «День мисливця»
20.07.2017
Вітаємо з Днем народження!
21.07.2017
Показати всі

Закарпатські лісівники попереджають: у краї висока пожежна небезпека

У зв’язку з підвищенням температури повітря та сухою вітряною погодою, в області різко зросла небезпека виникнення лісових пожеж. За лічені хвилини вогонь може знищити ліс, який вирощували десятиріччями. При цьому, збитків зазнають не тільки лісові масиви, рослинність, гинуть також дикі тварини, птахи, комахи. Основна причина виникнення пожеж – порушення громадянами вимог Правил пожежної безпеки у лісах під час відпочинку.
 
Тому лісівники Закарпаття нагадують про важливість дотримання Правил пожежної безпеки у лісах!
 
• Розпалюйте багаття лише у спеціально відведених місцях.
 
• Не залишайте вогнище без нагляду.
 
• Коли залишаєте місце відпочинку, обов’язково заливайте вогнище водою або засипайте землею, переконайтесь, що вогонь повністю загашено.
 
• Кинуті порожні пляшки, непогашені сірники, цигарки можуть стати причиною загорання сухої трави та, як наслідок, пожежі.
 
Пам’ятайте, що ліс – це наше багатство! Будьте пильними, неухильно дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісі, адже охорона його від пожеж – моральний обов’язок кожного!
 
Лісівники також попереджають про штрафні санкції, які чатують на тих, хто порушить правила пожежної безпеки під час тривалих вихідних. Тим більше, що штрафи суттєво зросли.
 
Так в п’ять разів збільшено розмір адміністративного штрафу за порушення „Правил пожежної безпеки в лісах України“. Тепер мінімальний його розмір для громадян складає 85 гривень, а максимальний — 225 гривень.
 
У випадку, коли порушення призвело до виникнення лісової пожежі, то порушнику доведеться сплатити суму від 255 до 850 гривень. Збільшився розмір штрафу і за засмічення лісу відходами — тепер його розмір становить від 255 до 850 гривень.
 
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *