Закарпатські підприємства у трійці лідерів всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків»

Ідеш дубовими гаями – серце радіє й цвіте барвінково душа… http://www.golos.com.ua
04.10.2016
Зведення про хід ваконання лісокультурних робіт по ДП “Ужгородське ЛГ” на 05 жовтня 2016 року
19.10.2016
Показати всі

Закарпатські підприємства у трійці лідерів всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків»

Про це повідомила напередодні, під час засідання податкового комітету Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Закарпатській області Марта Волощук, голова Ради Територіального відділення ВГО “АППУ” в Закарпатській області.

На сайті Асоціації платників податків України опубліковано список переможців всеукраїнського рейтингу “Сумлінні платники податків – 2015”. Таким чином, серед 40 платників податків на першому місці по кількості сумлінних місто Київ – 10 переможців, Львівська область – 7 та Закарпатська область – 6.

Відтак всеукраїнське звання “Сумлінний платник податків – 2015” здобули такі закарпатські суб’єкти господарювання: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “УЖГОРОДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО “КОНИК”, МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО “ПРОКК”, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ПРОГРЕС-С”, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “А.М.ІТРО”, СП У ФОРМІ ТОВ “Д’ЮТІ ФРІ ТРЕЙДІНГ”.

Нагадуємо, що мета Всеукраїнського рейтингу – популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу. При відборі до участі в рейтингу оцінюється повнота та своєчасність сплати податків і зборів, податкова дисципліна, середня заробітна плата на підприємстві, кількість робочих місць, соціальні програми та благодійні акції, а також сума сплачених податків за 2015 бюджетний рік.

Загалом рейтингом передбачено 10 номінацій у різних сферах діяльності. Поділені переможці також за категоріями: великі, середні і малі суб’єкти господарювання – юридичні особи.

– Дякуємо сумлінним платникам за роботу, а заодно вітаємо переможців, бажаємо їм процвітання та успішного розвитку бізнесу. Такий результат, в масштабах всієї України, надзвичайно позитивний сигнал та приклад для всього бізнесу Закарпатської області. Сподіваємось, що в наступному році у нас буде ще більше сумлінних платників податків, адже найкращий показник цивілізованого ведення бізнесу – сумлінна сплата податків, – зазначив Олексій Петріченко, начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області.

https://prozahid.com/content-35915.html

ДФС у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *