Звітуємо про пророблену роботу: ужгородські працівники лісового господарства фокусують свою увагу на відтворенні лісів та висадженні молодих дерев

Продовжуємо складати «дорожню» карту акцій у рамках проєкта Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна»
23.09.2021
Приєднуйтеся до всеукраїнської акції: “Створюємо ліси разом”, – джерело
27.09.2021
Показати всі

Звітуємо про пророблену роботу: ужгородські працівники лісового господарства фокусують свою увагу на відтворенні лісів та висадженні молодих дерев

«За останній рік лісовідновлення проведено на площі   2,1 га (у лісгоспі не проводяться суцільні санітарні рубки), проведено догляд за лісовими культурами та природнім поновленням на площі   185,3   га, вирощено садивного матеріалу для садіння лісу, доповнення природнього поновлення, реалізації, озеленення   97  тис.шт.,  34 видів, заготовлено та висіяно в розсадники   84  кг насіння лісових та декоративних порід», – розповів головний лісівник державного підприємства Валентин Геккер.

Для озеленення відпущено 3500 шт. крупномірних саджанців сільським радам, бюджетним установам та громадськості.

З жовтня 2020 року по вересень 2021 року у лісовому фонді ДП «Ужгородський лісгосп» проведено п’ять масштабних акцій з висаджування дерев: три – в Ужгородському лісництві, по одній – в Анталовецькому та Кам’яницькому лісництвах. Під час цих акцій висаджено 3200 шт. саджанців дуба, бука, сосни, ялини, ялиці, інших шпилькових та листяних порід. У висаджуванні дерев взяли участь 192 чоловік – представники місцевої влади, колективи підприємств, учні та студенти, громадськість.

Також ДП «Ужгородський лісгосп» реалізує грантовий проєкт будівництва розсадника з теплицею для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою, завдяки чому збільшиться кількість вирощеного якісного садивного матеріалу для реалізації заходів у межах виконання програми Президента України «Зелена країна».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.